Які вимоги у польських роботодавців до робітників з України?

Робота у Польщі користується в українців великою популярністю. Сьогодні на заробітки жінки їдуть так само часто, як і чоловіки. Знайти роботу за кордоном можно так само швидко, як і в Україні, а різниця в заробітній платі складає мінімум в 3 рази.

Робота у Польщі для жінок може бути кваліфікованою або не потребувати кваліфікації зовсім.

Скільки заробляють українські жінки в Польщі?

Заробітна плата залежить від відпрацьованих годин, пропозиції роботодавця та кваліфікації жінки. Вакансії, які не потребують досвіду роботи та кваліфікації, оплачуються від 8 злотих нетто на годину, але працювати потрібно в районі 12 годин без вихідних. За таку роботу жінка може отримати до 500 євро.

Якщо порівнювати польську та українську зарплати, становиться ясно, що їхати на заробітки, більш вигідно шукати аналогічну роботу в Україні.

Вакансії, які потребують кваліфікації, досвіду роботи та освіти, оплачуються в районі 14 злотих нетто на годину. Робота у Польщі для жінок по спеціальності, має більш лояльний графік.

Працювати доведеться від 8 до 12 годин на добу. При цьому робітниця матиме 1 чи 2 вихідних на тиждень. Заробітна плата по професії складає від 950 долларів на місяць.

Багато українських жінок розуміють, що на заробітках зможуть заробити собі капітал на придбання власного житла, відкриття бізнесу і вищу освіту для дітей.

Пошук вакансій може бути самостійним або з допомогою кадрових агентств. Кожен з цих варіантів має свої нюанси та особливості.

На якій роботі може працювати українська жінка у Польщі?

Як сказано вище, робота у Польщі може потребувати або не потребувати кваліфікації. Якщо жінка шукає некваліфіковану роботу, вона може працювати у таких сферах:

1. Виробництво. Українські жінки стоять на конвеєрах на заводах, які виготовляють різноманітні товари та запчастини до транспорту.

2. Виготовлення напівфабрикатів. Робітниць запрошують на фабрики, які виготовляють вареники, котлети, пельмені та інші напівфабрикати. Жінки можуть працювати на фабриках та обробляти рибу, м’ясні субпродукти та м’ясо.

3. Збір урожаю. Жінок запрошують на збір полуниці, інших ягід та овочів.

4. Прибирання приміщень. Українських прибиральниць цінують за їх дисциплінованість, працелюбність та не вимогливість до умов праці. Жінки прибирають цехи та фабрики, торгові приміщення та склади.

5. Пакувальники різних товарів. Українські жінки можуть працювати на конвеєрах, вони пакують напівфабрикати або готову продукцію.

Така робота не потребує знання польської мови та кваліфікації.

Які вимоги у роботодавців до українських робітників?

Робота, яка не потребує кваліфікації вважається легкою, а до робітників пред’являються невеликі вимоги. Робітник повинен хотіти працювати, бути здоровим, виконувати свою норму та бути не конфліктним.

Знайти вакансії, які не потребують кваліфікації досить легко. Необхідно звернутися до кадрового агентства, та вибрати собі роботу від надійного роботодавця. Кадрове агентство захищає робітників від шахраїв та безвідповідальних підприємців, які не виплачують своєму персоналу зарплатню.

0

Автор публикации

не в сети 1 неделя

ксанёкм

0
Комментарии: 2Публикации: 2174Регистрация: 28-09-2018
Оцените статью
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля