Inspired Entertainment запускає контент для iGaming спільно з GAN

Inspired Entertainment

Inspired Entertainment запустила свій iGaming контент у Мічигані за допомогою GAN Limited. B2B-провайдер, що базується в Нью-Йорку, розширив свою північноамериканську присутність за рахунок останнього розгортання контенту в штаті Великих озер, який надходить через платформу агрегації GAN. Тепер можна грати в ігрові автомати безкоштовно, а якщо хочете зіграти на реальні гроші треба, як завжди, зареєструватися.

Ця платформа використовується різними компаніями, і в результаті партнерство Inspired із GAN дає їй доступ до численних операторів у різних юрисдикціях США.

Брукс Пірс, президент і головний операційний директор (COO) Inspired Entertainment, зазначив це, сказавши: «Багато провідних операторів iGaming у США використовують платформу GAN, і ми раді співпрацювати з командою GAN.

Ми знаходимося на початковому етапі впровадження в індустрію цифрових ігор у США, і те, що GAN є нашим платформним партнером, розширює наш доступ на ринок”;.

«Попит на наш контент залишається високим, і ми з нетерпінням чекаємо на розширення нашого портфеля онлайн-слотів та їх поширення».

Ця новина з’явилася після того, як у грудні Inspired досягла угоди про постачання своїх інтерактивних ігор оператору Rush Street Interactive (RSI). Це дозволило вивести контент, про який мова йде, на кілька регульованих ринків Північної Америки, включаючи Нью-Джерсі, Західну Вірджинію і, зокрема, Мічиган.

Отже, остання угода з GAN зміцнить присутність компанії у штаті Великих озер.

«Ігри Inspired показали високі результати в США, і ми раді включити їхній перевірений популярний контент у бібліотеку GAN», — сказав Дермот Смерфіт, головний виконавчий директор (CEO) GAN.

Gambling

«Наша система Super Remote Gaming Server (RGS) має потенціал для роботи з будь-яким оператором США, включаючи неплатформних клієнтів, і ми раді випустити контент Inspired для інших штатів iGaming та клієнтів, які знаходяться на дорожній карті у 2022 році і надалі».

0

Автор публикации

не в сети 2 дня

ксанёкм

0
Комментарии: 2Публикации: 2174Регистрация: 28-09-2018
Оцените статью
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля