Бізнес: які якості необхідні для успіху

Працювати на себе, мати свою власну улюблену справу мріє чи не кожна людина. Представляючись колишнім і новим знайомим як підприємець, ви відразу підвищуєте свій рейтинг успішності в їхніх очах.

Власний бізнес відкривають багато і далеко не всі досягають в цій справі фінансового успіху. За статистикою прогорає кожен дев’ятий підприємець з десяти. На питання «Чому ж так вийшло?» Невже є люди, які підходять для ролі «акули бізнесу» і ті, які зовсім не годяться для подібного амплуа?

Звичайно ж ні! Просто не всі початківці перед стартом беруть до уваги ті інструменти, які роками аргументовано пропонує нам сучасна психологія.

Так! Не всі люди спочатку володіють всім необхідним набором психологічних якостей успішного бізнесмена. Однак при великому бажанні завжди можна культивувати і розвинути в собі відсутню ланку.

Розглянемо перевірений роками інтерв’ювання набір.

1. Коммунікабельность, вміння знаходити спільну мову з людьми і досягати компромісу в конфліктних ситуаціях — одне з найголовніших якостей удачливого підприємця. Бізнес — це, перш за все, взаємини між самими несхожими за характером людьми.

2. Дар передбачення (не плутати з екстрасенсорикою). Всупереч законам жорсткої логіки саме проникливість, вміння чути власну інтуїцію може стати для вас запорукою успіху. Прикладом з життя можуть послужити слова найбільш високооплачуваної телеведучої в історії світового шоу-бізнесу — Опри Уїнфрі. Вона стверджує, що керує власною компанією, покладаючись виключно на власну інтуїцію.

3. Відповідальність, організованість, здатність до самомененжменту — без цього не варто навіть і починати.

4. Спостережливість в тандемі з умінням виокремити головне. «Знайти потреба і задовольнити її» — девіз мільйонерів. Нові потреби виникають у міру зростання науково-технічного прогресу людства. Спостережні підприємливі люди заробляють на цьому хороші гроші. Однак старанність в роботі не повинно бути самоціллю. Багато працювати в невірному напрямку — шлях в глухий кут безгрошів’я.

5. Ощадливість і практичність. Благодійність — справа богоугодна. Але якщо на перших кроках ви не будете шукати в усьому власну вигоду — ви швидко поповните лави «аутсайдерів».

6. Прагнення до аналізу. Саме цей фактор виділяють світові магнати, як один з основних. Будь-який, навіть самий провальний хід, вважається успішним, якщо з нього вилучені правильні висновки.

7. «Не довіряй нікому» — одне з основних правил бізнесу (і не тільки його).

8. Рішучість, здатність ризикувати, наполегливість у досягненні мети. В умовах жорсткої конкуренції здійснювати необачні вчинки смерті подібно, але якщо є продумане, проаналізоване, зважене рішення, то зволікати не варто. «Краще шкодувати про те, що зроблено, ніж не зробити нічого» — свідчить девіз мультимільйонерів (Згадаймо злети і падіння Дональда Трампа). Труднощі, часом непереборні — завсідники в життя підприємців. Віра в власний успіх, навіть після грандіозного провалу — це те, що допомогло піднятися не одному майбутньому олігархові.

9. Любов до життя у всіх її проявах. Бізнесмен і авантюрист — практично слова синоніми. Саме люди, які прагнуть до нових вражень, найчастіше досягають успіху в бізнесі. Справа, якою ви вирішили зайнятися, теж має бути коханим, якщо ви не тільки хочете досягти фінансового благополуччя, а й отримати «кайф» від самого процесу.

Є ще багато інших якостей, володіння якими стає «жирним» плюсом в біографії бізнесмена. Але навіть володіння усіма ними не дає вам гарантії в досягненні фінансового успіху головне в бізнесі це бізнес ідея. Однак спробувати варто навіть просто заради того, щоб потім все життя, «малюючи замки на піску», не шкодувати, що не наважилися на це!

Бізнес тренер: Олег Ковтало

0

Автор публикации

не в сети 9 лет

Администратор

0
Комментарии: 1Публикации: 2208Регистрация: 27-12-2015
Оцените статью
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля